Dobri - lux dizajnerski dvosobni stan
Split, Dobri
Posredujemo u prodaji luksuzno uređenog i moderno namještenog, osunčanog i izuzetno svijetlog komfornog dvosobnog građanskog stana sa visokim plafonima na izuzetnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini Starog placa u Splitu.
Stan je položen na drugom katu zgrade, orijentacije sjever -jug, a sastoji se od prostrane moderne kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe orjentirane u tihom dvorišnom dijelu od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu, hodnika, još jedne kupaonice s wc-om i terase.
Prodaje se kompletno namješten, a posebnog ovog stana jeste smart-home sistem kao i uređenje od strane renomirane dizajnerice interijera. Iz tog razloga, nekretnina je u potpunosti opremljen vrhunskim kvalitetnim uređajima i materijalima, ugradbenim namještajem po mjeri, a između ostalog ima električne rolete te podno grijanje.
U podrumu zgrade, kao pripadak stanu, smještena je i drvarnica.
Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju u uredu agencije ili na broj mob. Anita.
Obilazak nekretnine moguć je isključivo uz prethodni dogovor i rezervaciju termina. www. NekretnineAnitaTim. hr
Podaci
- Cena: 830.000 €
- Cena po kvadratu: 8.925 €/m2
- Tip: Stan
- Kvadratura: 93 m2
- Broj soba: 2
- Sprat: 2
- Broj kupatila: 2
- Površina placa: a
- Šifra oglasa: A31-1542
Karakteristike
-
Ažuriran:
28/06/2026
-
Šifra oglasa:
A31-1542