Josipdol - Oštarije, kuća s velikom okućnicom

Josipdol, Oštarije

Ažuriran: 07/07/2026
36 0
78.000 €
520 €/m2
Kuća 150 m2

Ova kuća je izuzetna prilika za obitelj koja traži prostran prostor i mirnu lokaciju, a istovremeno želi biti u blizini svih važnih sadržaja. S površinom od 150 m², ova kuća pruža puno mogućnosti za adaptaciju, proširenje i uredno življenje. S obzirom na veličinu okućnice (8 685 m²), tu je dovoljno prostora za razne aktivnosti poput poljoprivrede ili držanja životinja, što je dodatna prednost.

Korisnici mogu iskoristiti prostor u potkrovlju za dodatnu stambenu jedinicu ili ga prilagoditi po vlastitim željama, a podrum nudi opciju za još jedan manji stambeni objekt. S dvije kuhinje, velikim brojem spavaćih soba i mogućnostima za dodatne adaptacije, kuća je vrlo fleksibilna.

Budući da je smještena 800 metara od centra Oštarija, blizu su trgovine, škola, pošta i parkovi, što ovu nekretninu čini praktičnom i udobnom za obitelj. Potencijal za proširenje i dodatnu prilagodbu prostora čini ovu kuću još privlačnijom za razne namjene.

Ako vam je potrebna dodatna pomoć ili želite više informacija o ovoj nekretnini, slobodno pitajte!

ID KOD AGENCIJE: 2353

Dragana Manojlović

Prodajni predstavnik

Mob: +385*******

Tel: +385*******

E-mail: dragana. manojlovic@starsrealestate. hr

https://starsrealestate. hr

Podaci

  • Cena: 78.000 €
  • Cena po kvadratu: 520 €/m2
  • Tip: Kuća
  • Kvadratura: 150 m2
  • Broj soba: 5
  • Sprat:
  • Broj spratova: -2
  • Broj kupatila: 1
  • Godina izgradnje: 1967
  • Površina placa: 86,9 a
  • Šifra oglasa: S43-564350

Karakteristike

  • Podrum
  • Parking
  • Ažuriran:
    07/07/2026
  • Šifra oglasa:
    S43-564350
Informacije o oglašivaču
Ostali oglasi ovog korisnika
Top