OTOK KRK, VILA ZA ODMOR SA BAZENOM, SAUNOM I TERETANOM

Krk, Krk

Ažuriran: 19/06/2026
60 0
615.000 €
3.417 €/m2
Kuća 180 m2

U srcu otoka Krka, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu, smjestila se ova prekrasna rustikalna vila koja savršeno spaja tradicionalni mediteranski šarm i vrhunsku suvremenu opremu.

Vila se prostire na tri etaže i osmišljena je za maksimalnu udobnost i uživanje. U suterenu se nalazi potpuno uređeni wellness prostor koji uključuje saunu i teretanu, idealan za opuštanje i rekreaciju tijekom cijele godine.

Na prvom katu smješten je prostrani dnevni dio otvorenog koncepta koji obuhvaća kuhinju, blagovaonicu i gostinjski WC. Iz ovog dijela izlazi se na natkrivenu terasu koja vodi prema sunčalištu i bazenu, kao i pažljivo uređenoj okućnici s mediteranskim biljem, pružajući savršeno mjesto za druženje i uživanje na otvorenom.

Na katu se nalaze tri elegantno uređene spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, čime je osigurana potpuna privatnost i komfor. Dvije sobe imaju izlaz na terasu s koje se pruža ugodan pogled na prirodu.

Vila je građena i opremljena vrhunskim materijalima, s posebnom pažnjom posvećenom detaljima, što je čini idealnim izborom za luksuzan odmor, ali i kao investiciju za turistički najam.

Ova nekretnina predstavlja savršen spoj autentičnog ugođaja, modernog luksuza i vrhunske lokacije.

ZA DODATNE INFORMACIJE KONTAKTIRAJTE:

MARINA POLONIJO

Gsm: +385*******

Mail: marina. polonijo@dogma-nekretnine. com

ID KOD AGENCIJE: 17015

Marina Polonijo

Agent s licencom

Mob: 098*******

Tel: 051*******

E-mail: marina. polonijo@dogma-nekretnine. com

www. dogma-nekretnine. com

Podaci

  • Cena: 615.000 €
  • Cena po kvadratu: 3.417 €/m2
  • Tip: Kuća
  • Kvadratura: 180 m2
  • Broj soba: 6
  • Sprat:
  • Broj kupatila: 3
  • Godina izgradnje: 2015
  • Površina placa: 5,5 a
  • Šifra oglasa: D10-137087

Karakteristike

  • Ažuriran:
    19/06/2026
  • Šifra oglasa:
    D10-137087
Informacije o oglašivaču
Fiorella la Guardia 6
51000 Rijeka
Ostali oglasi ovog korisnika
Top