Livada pored rijeke-HITNO!

Ivanec, Kaniža

Ažuriran: 28/05/2026
118 0
3.353 €
Plac 971 m2

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA!

Poljoprivredno zemljište pored Bednje pod Rakovcem je blagoslovljeno povoljnim geografskim položajem i iznimnim potencijalom za poljoprivrednu proizvodnju. Nalazi se u slikovitom kraju pored rijeke Bednje, u području koje je poznato po plodnoj zemlji, čistom zraku i blagoj klimi.

Zemljište ima raznoliki sastav tla, od plodnih i bogatih humusom do dobro dreniranih područja, što omogućuje raznolikost uzgojnih mogućnosti. Idealno je za uzgoj različitih usjeva, kao što su žitarice, voće, povrće i vinova loza. Prostire se na površini od 971 m2.

Zemljište pored Bednje pod Rakovcem također ima blizinu naseljenih područja, što olakšava pristup radnoj snazi i tržištima za prodaju poljoprivrednih proizvoda. To je ključno za optimizaciju proizvodnje i distribucije, kao i za stvaranje prilika za plasman proizvoda lokalnim zajednicama i susjednim regijama.

Ovo područje također nudi prekrasan pogled na prirodne ljepote, što može biti privlačno za turiste i ljude koji cijene ruralni životni stil. To stvara potencijalne mogućnosti za agroturizam i diversifikaciju prihoda na imanju.

Sve u svemu, poljoprivredno zemljište pored Bednje pod Rakovcem predstavlja vrijednu priliku za poljoprivrednike koji žele ulagati u kvalitetnu proizvodnju hrane, očuvati prirodnu ljepotu i pridonijeti gospodarskom razvoju lokalne zajednice.

Aurelija Kaniški: 003*******

aurelija. kaniski@dogma-nekretnine. com

ID KOD AGENCIJE: VZ1197

Aurelija Kaniški

Agent s licencom

Mob: 099*******

Tel: 042*******

E-mail: aurelija. kaniski@dogma-nekretnine. com

www. dogma-nekretnine. com

Podaci

  • Cena: 3.353 €
  • Tip: Plac
  • Kvadratura: 971 m2
  • Sprat:
  • Površina placa: a
  • Šifra oglasa: D10-87505

Karakteristike

  • Ažuriran:
    28/05/2026
  • Šifra oglasa:
    D10-87505
Informacije o oglašivaču
Fiorella la Guardia 6
51000 Rijeka
Ostali oglasi ovog korisnika
Top