SRIMA - atraktivna kuća u prvom redu do plaže s predivnim vrtom

Vodice, Srima

Ažuriran: 10/06/2026
124 0
1.350.000 €
6.136 €/m2
Kuća 220 m2

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRVI RED DO MORA!

Samo kod nas možete pronaći ovu jedinstvenu priliku za kupnju prekrasne samostojeće kuće smještene na atraktivnoj lokaciji u prvom redu do mora.

Okružena njegovanim vrtom s predivnim mediteranskim biljem, ova nekretnina pruža savršen spoj privatnosti i prirodne ljepote.

Kuća se proteže na tri etaže i nudi prostrane, svijetle prostorije s očaravajućim pogledom na more.

U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, kupaonica, WC, hodnik te prostrana terasa, idealna za uživanje u pogledu na more.

Na prvom katu nalaze se dvije spavaće sobe te zaseban apartman s dvije sobe, kuhinjom i kupaonicom, a sve to upotpunjuje velika terasa s očaravajućim pogledom na more.

Drugi kat nudi još dvije spavaće sobe i apartman s dvije sobe, kuhinjom i kupaonicom, dok terasa na ovoj etaži pruža spektakularan panoramski pogled na more.

Uz samu kuću dolazi i garaža te šest parkirnih mjesta i podrum koji omogućava dodatni prostor za pohranu.

A tu je još i potkrovlje koje je moguće urediti u stambeni prostor.

Ova nekretnina idealna je za sve koji traže miran dom ili savršeno mjesto za odmor ili turističko iznajmljivanje.

Smještena u šarmantnoj Srimi uz plažu, ova kuća omogućava istinsko uživanje u ljepoti mora i prirode, doslovno iz vlastite oaze mira silazite na plažu.

A ako poželite malo gradskog šušura Vodice i Šibenik su na dohvat ruke.

Ne propustite priliku za ovu jedinstvenu nekretninu i slobodno nas kontaktirajte za više informacija i razgledavanje.

Draženka Blazinarić

+385*******

drazenka. blazinaric@dogma-nekretnine. com

ID KOD AGENCIJE: DA100*******

Draženka Blazinarić

Asistent u posredovanju

Mob: 091*******

Tel: 022*******, 022*******

E-mail: drazenka. blazinaric@dogma-nekretnine. com

www. dogma-dalmacija. com

Podaci

  • Cena: 1.350.000 €
  • Cena po kvadratu: 6.136 €/m2
  • Tip: Kuća
  • Kvadratura: 220 m2
  • Broj soba: 9
  • Nameštenost: Polunamešten
  • Sprat:
  • Broj spratova: 3
  • Broj kupatila: 4
  • Godina izgradnje: 1980
  • Površina placa: 6,3 a
  • Šifra oglasa: D10-112471

Karakteristike

  • Podrum
  • Terasa
  • Dvorište
  • Ažuriran:
    10/06/2026
  • Šifra oglasa:
    D10-112471
Informacije o oglašivaču
Fiorella la Guardia 6
51000 Rijeka
Ostali oglasi ovog korisnika
Top