Branka Vuka, Samobor-Centar, 10.840,00 m2, 3.197.800,00 EUR

Barban, Balići II Dio - Branka Vuka

Ažuriran: 14/06/2026
103 0
3.197.800 €
Plac 10.840 m2

Branka Vuka, Samobor-Centar, 10.840,00 m2, 3.197.800,00 EUR

PRODAJEMO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE INDUSTRIJSKE NAMJENE U SAMOBORU, UKUPNE POVRŠINE 10.840 m².

Zemljište se sastoji od više katastarskih čestica koje zajedno tvore pravokutnu parcelu, idealnu za različite poslovne i industrijske projekte.

Lokacija parcele je izuzetno povoljna – smještena je u poduzetničkoj zoni Samobora, s odličnom prometnom povezanošću. Sa dvije strane zemljišta prolazi široka dvotračna cesta, omogućavajući nesmetan pristup i logističku efikasnost. U neposrednoj blizini nalaze se svi komunalni priključci, uključujući struju, vodu, plin i kanalizaciju, što dodatno olakšava i ubrzava proces izgradnje. Blizina glavnih prometnih pravaca, uključujući autocestu koja povezuje Zagreb sa Slovenijom i ostatkom Europe, čini ovu lokaciju idealnom za poslovanje koje zahtijeva dobru povezanost i transportnu infrastrukturu.

Regulativni uvjeti za gradnju na parceli su sljedeći:

Koeficijent izgrađenosti (Kig) = 0,4

Minimalni postotak zelenih površina = 20%

Koeficijent iskoristivosti (Kis) = 1,2

Najveća dopuštena visina građevine = 12 m (osim ako tehnološki procesi ne zahtijevaju veću visinu za određene dijelove građevine)

Podzemne etaže (Epodz) = nije definirano

Zbog svoje veličine, pravilnog oblika i povoljne regulative, zemljište je pogodno za različite industrijske namjene, uključujući proizvodne pogone, skladišta, logističke centre, distribucijske hubove, servise, veleprodajne centre te druge komercijalne i gospodarske objekte. Fleksibilnost u korištenju prostora omogućuje prilagodbu zemljišta specifičnim potrebama investitora, bilo da se radi o manjem pogonu ili velikom kompleksu sa svim potrebnim sadržajima.

Parcela se nalazi svega nekoliko minuta od centra Samobora, u okruženju već razvijenih poslovnih i industrijskih sadržaja, uključujući renomirane tvrtke koje posluju u ovom području. Samobor je poznat kao gospodarski aktivan grad s povoljnim uvjetima za ulaganja, a dodatna prednost je blizina glavnog grada Zagreba i međunarodne granice sa Slovenijom, što omogućava brzu i laku distribuciju roba i usluga na šire tržište.

Ovo zemljište predstavlja izuzetnu priliku za investitore i poduzetnike koji žele razvijati svoje poslovanje u regiji koja bilježi kontinuirani gospodarski rast i infrastrukturni razvoj.

Za više informacija i dogovor oko pregleda lokacije, slobodno nas kontaktirajte.

USLUGA KREDITNOG POSREDOVANJA: Opereta ekspert pruža besplatnu uslugu kreditnog posredovanja, uspoređujući ponude više banaka na jednom mjestu. Naš tim objašnjava sve opcije i vodi vas kroz cijeli proces – od konzultacija do isplate kredita, kako biste donijeli informiranu financijsku odluku i uštedjeli vrijeme.

Podaci

  • Cena: 3.197.800 €
  • Tip: Plac
  • Kvadratura: 10.840 m2
  • Sprat:
  • Površina placa: a
  • Šifra oglasa: O11-I30944

Karakteristike

  • Ažuriran:
    14/06/2026
  • Šifra oglasa:
    O11-I30944
Informacije o oglašivaču
10000 Zagreb
Ostali oglasi ovog korisnika
Top