Stan Stan s galerijom, Labin

Labin

Mis à jour: 17/06/2026
77 0
85,000 €
2,237 €/m2
Appartement 38 m2

Na prodaju stan ukupne površine 38 m² s dodatnom galerijom od 17,5 m², smješten u staroj gradskoj jezgri Labin.

Stan je smješten u suterenu stambeno-poslovne zgrade te je funkcionalno raspoređen. Donji dio sastoji se od kuhinje povezane s dnevnim boravkom i kupaonice, dok se unutarnjim stepenicama dolazi do galerije koja služi kao spavaći dio i pruža dodatni osjećaj prostranosti i privatnosti.

Stan ima jedan manji prozor iznad ulaznih vrata.

Za grijanje i hlađenje koristi se klima uređaj.

Lokacija nekretnine izuzetno je praktična jer se svi važni sadržaji nalaze u neposrednoj blizini, dok su more i uređene plaže udaljeni svega nekoliko minuta vožnje automobilom.

Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od Rabac i prekrasnih plaža u Prtlogu, što je čini idealnom za život, odmor ili turistički najam.

Za više informacija i razgledavanje kontaktirajte:

Azra

+385*******

+385*******

azra@almadominvest. com

Information

  • Prix total: 85,000 €
  • Prix par mettre carrée: 2,237 €/m2
  • Type: Appartement
  • Surface: 38 m2
  • Chambres: 1
  • Etage: s
  • Nombre de salles de bain: 1
  • Construction: 2010
  • Surface du terrain: a
  • ID Annonce: A32-28940

Traits

  • Mis à jour:
    17/06/2026
  • ID Annonce:
    A32-28940
Istarska 10
52100 Pula
Voir toute l'offre
Top