Poslovni prostor Medulin, boutique hotel!
Medulin
Na prodaju je prekrasan hotel površine 700 m², smješten u Medulinu, na atraktivnoj lokaciji s velikom potražnjom za turističkim smještajem. Hotel se nalazi na uređenoj okućnici od 1.100 m² i potpuno je renoviran 2024. godine, te je u izvrsnom stanju, spreman za nastavak uspješnog poslovanja bez dodatnih ulaganja.
Objekt nudi ukupno 9 moderno uređenih apartmana, elegantnog dizajna interijera, koji osiguravaju udobnost i privatnost svakom gostu. Uz to, hotel raspolaže privatnim bazenom, prostranim sunčalištima te besplatnim Wi-Fi pristupom.
Poseban naglasak stavljen je na energetsku učinkovitost i održivost: hotel je opremljen solarnim sustavom za grijanje vode, podnim grijanjem i filtrima za vodu.
Ovo je izuzetna prilika za investitore koji žele preuzeti već uhodani turistički objekt na jednoj od najtraženijih destinacija
Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte:
Azra
+
+
azra@almadominvest. com
Information
- Prix total: 2,200,000 €
- Prix par mettre carrée: 3,143 €/m2
- Type: Bureaux
- Surface: 700 m2
- Chambres: 9
- Etage:
- Nombre d'étages: 3
- Nombre de salles de bain: 9
- Construction: 1978
- Surface du terrain: a
- ID Annonce: A32-27201
Traits
- Parking
- Jardin
- Clime
-
Mis à jour:
14/07/2026
-
ID Annonce:
A32-27201