Pretprodaja stanova – moderan stan na 2. katu novogradnje, Varaždin | 39,50 m² + loggia

Varaždin, Centar

Updated: 08/07/2026
40 0
136,500 €
3,413 €/m2
Flat 40 m2

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA!!

U ponudi je pretprodaja modernog i funkcionalnog stana u novogradnji u Varaždinu, ukupne površine 43,70 m², koja uključuje stambeni prostor od 39,50 m² te loggiu površine 4,20 m². Stan predstavlja idealnu priliku za samce, parove ili kao sigurnu investiciju za najam, zahvaljujući praktičnom rasporedu i suvremenom konceptu stanovanja.

Ulaskom u stan dolazi se u ulazni prostor površine 3,15 m², koji vodi prema glavnom dijelu stana. Stan sadrži i spremište odnosno vešeraj površine 2,4 m², što dodatno doprinosi funkcionalnosti i organizaciji prostora.

Središnji dio stana čini dnevni boravak povezan s kuhinjom u modernom open space konceptu, ukupne površine 18,70 m². Ovaj svijetao i ugodan prostor pruža idealno mjesto za svakodnevni boravak, opuštanje i druženje.

Stan raspolaže i spavaćom sobom površine 10,45 m², koja pruža dovoljno prostora za ugodan i miran odmor, dok je kupaonica površine 4,80 m² funkcionalno organizirana za maksimalnu praktičnost.

Posebnu vrijednost nekretnini daje loggia površine 4,20 m², savršena za jutarnju kavu, opuštanje na svježem zraku ili ugodno druženje tijekom toplijih dana.

Varaždin je jedan od najugodnijih gradova za život u Hrvatskoj, poznat po svojoj uređenosti, bogatoj kulturnoj baštini i visokoj kvaliteti života. Grad nudi odličnu infrastrukturu, brojne sadržaje te mirno i sigurno okruženje, što ovu nekretninu čini izvrsnim izborom za život ili investiciju.

Uz stan postoji mogućnost kupnje vanjskog parkirnog mjesta ili garažnog mjesta, kao i spremišta, čime se dodatno povećava praktičnost i vrijednost nekretnine.

Ovaj stan u novogradnji predstavlja savršenu kombinaciju funkcionalnosti, modernog dizajna i atraktivne lokacije, što ga čini izvrsnom prilikom za kupnju doma ili investiciju u Varaždinu.

Za više informacija, tlocrte i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte.

ID KOD AGENCIJE: VZ3923

Verner Šoković

Asistent u posredovanju

Mob: 099*******

Tel: 042*******

E-mail: verner. sokovic@dogma-nekretnine. com

www. dogma-nekretnine. com

Information

  • Total price: 136,500 €
  • Price per square meter: 3,413 €/m2
  • Type: Flat
  • Surface: 40 m2
  • Number of rooms: 2
  • Condition: Partly furnished
  • Floor: 2
  • Number of floors: 2
  • Number of bathrooms: 1
  • Year of construction: 2026
  • Land surface: a
  • Ad ID: D10-141072

Features

  • Cellar
  • Internet
  • Elevator
  • Intercom
  • Updated:
    08/07/2026
  • Ad ID:
    D10-141072
Fiorella la Guardia 6
51000 Rijeka
Other listings for this user
Top