Prostor po vašoj mjeri - idealno za ured, salon ili manji fitness

Donja Dubrava, Donja Dubrava

Updated: 01/06/2026
53 0
400 €
Office 63 m2

Isključivo u Dogma nekretninama!

U prometnom dijelu Donje Dubrave, iznajmljuje se poslovni prostor površine 63 m². Smješten je u visokom prizemlju i sastoji se od prostrane glavne prostorije, skladišta te sanitarnog čvora za muškarce i žene, što omogućuje fleksibilnu organizaciju prostora prema vašim potrebama.

Grijanje je centralno plinsko, a prostor se nalazi uz glavnu prometnu ulicu, što garantira odličnu vidljivost i jednostavan pristup za vaše klijente. Iako prostor trenutno zahtijeva završnu renovaciju, upravo to daje budućem najmoprimcu mogućnost da ga u potpunosti prilagodi svojoj djelatnosti i stvori savršeni ambijent prema vlastitim idejama.

Ovaj poslovni prostor posebno je pogodan za tihe djelatnosti - od frizerskih i kozmetičkih salona, salona za uljepšavanje, uredskih djelatnosti pa sve do manjeg fitness studija ili sličnih aktivnosti. Lokacija u kombinaciji s mogućnošću prilagodbe prostora čini ga idealnim izborom za poduzetnike koji žele prostor s potencijalom i karakterom.

ID KOD AGENCIJE: VZ3587

Simona Vlašić

Asistent u posredovanju

Mob: 098*******

Tel: 042*******

E-mail: simona. vlasic@dogma-nekretnine. com

www. dogma-nekretnine. com

Information

  • Total price: 400 €
  • Type: Office
  • Surface: 63 m2
  • Number of rooms: 2
  • Condition: Partly furnished
  • Floor: vp
  • Number of floors: 1
  • Year of construction: 1968
  • Land surface: a
  • Ad ID: D10-134950

Features

  • Updated:
    01/06/2026
  • Ad ID:
    D10-134950
Fiorella la Guardia 6
51000 Rijeka
Other listings for this user
Top