Odlična investicija, 2.0, Zlatibor ID#5953
Čajetina
Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2.
U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora.
Stan je sređen i prodaje se komplet namešten sa stvarima i tehnikom. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijskim i kuhinjskim delom i kupatilom i prelepe terase. Drugi nivo je velika spavaca soba sa američkim plakarima i kupatilom. U stanu na stepenicama je kovano gvožđe, i sam stan je klasifikovan kao lux.
Zbog same pozicije zgrade, stan je odličan za sve one koji žele miran odmor bez buke i sa divnim pogledom. U miru i tišini, a opet relativno blizu centralnog dela, jezera, autobuske stanice i svih ostalih dešavanja.
Mogućnost kupovine kako iz ličnih sredstava, tako i iz kredita banke.
Stan je za svaku preporuku.
PROSTORIJE: I NIVO: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa; II NIVO: spavaća soba, kupatilo.
Agencijska nadoknada iznosi 2%.
Information
- Prix total: 122,000 €
- Prix par mettre carrée: 2,000 €/m2
- Type: Appartement
- Surface: 61 m2
- Chaufage: Individuel
- Chambres: 2
- Etage: 2
- Nombre d'étages: 3
- Nombre de salles de bain: 1
- Surface du terrain: a
- ID Annonce: E9-5953
Traits
- Balcon
- Réservé
- Téléphone
-
Mis à jour:
03/07/2026
-
ID Annonce:
E9-5953