Premium zimska rezidencija – Zlatibor, Čaldov put
Zlatibor, Palisad
Na diskretnoj i mirnoj lokaciji Zlatibora, u ulici Čaldov put, nalazi se pažljivo osmišljen dvosoban stan koji odiše smirenošću, toplinom i nenametljivim luksuzom. Ovo je prostor u kojem se tonovi ne nameću, oni umiruju.
Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, građene oko 2021. godine.
Uknjižen je na 33 m², dok zahvaljujući pametno iskorišćenoj podnoj površini pruža osećaj približno 50 m² stvarnog prostora.
Ambijent i raspored:
• dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom konceptu
• odvojena spavaća soba
• kupatilo
Enterijer je uređen u zlatno-pastelnim, mirnim tonovima, sa pažljivo biranim teksturama i svetlom koje se nežno preliva kroz prostor. Stil je suptilan, topao i bezvremenski — planinski luksuz koji ne traži pažnju, već pruža osećaj sigurnosti i mira.
Bez terase i klime — jer je ovde fokus na tišini, toplini i atmosferi. Prostor je idealan za zimske dane, jutra uz kafu i večeri koje mirišu na drvo i sneg.
Ovo nije samo stan, već mala privatna planinska rezidencija — savršena za ličnu upotrebu ili kao diskretna investicija na Zlatibor.
Agencija: Kuća i stan DOO,
Hadži Prodanova 14/1,
Beograd/Vračar,
Reg. br. agencije: 1564
Information
- Total price: 89,000 €
- Price per square meter: 1,780 €/m2
- Type: Flat
- Surface: 50 m2
- Heating: Floor
- Number of rooms: 2
- Condition: Furnished
- Floor: 3
- Number of floors: 3
- Number of bathrooms: 1
- Year of construction: 2021
- Land surface: a
- Ad ID: K21-7998
Features
- Parking place
- Newly built
- Elevator
-
Updated:
07/06/2026
-
Ad ID:
K21-7998