Ekskluzivan poslovni prostor na Savskom Vencu – blizu ulice Kneza Miloša i Skyline-a

Beograd, Savski Venac , Mostarska Petlja - Durmitorska

Updated: 04/06/2026
160 0
8,481 €
Office 289 m2

Na jednoj od najtraženijih poslovnih lokacija na Savskom vencu, u blizini ulice Kneza Miloša, kompleksa Skyline i glavnih saobraćajnih pravaca, nalazi se poslovni prostor za izdavanje u renoviranoj poslovnoj zgradi sa recepcijom i odličnom infrastrukturom. Pozicija omogućava jednostavan pristup centru grada, Mostarskoj petlji, Novom Beogradu i železničkoj stanici, što ovaj deo čini izuzetno pogodnim za kompanije kojima je važna dostupnost i profesionalno okruženje.

Zgrada je u odličnom stanju, renovriana, sa dva ulaza, kartičnim pristupom, kontrolom ulaza i kompletnim video nadzorom, dok uređene zajedničke površine pružaju prijatan i reprezentativan ambijent za zaposlene i klijente.

Ukupne površine 289 m², prostor je organizovan na dva nivoa – prizemlje i visoko prizemlje, pri čemu visoko prizemlje poseduje i zaseban ulaz, što daje dodatnu fleksibilnost različitim tipovima organizacija.

Prvi nivo (visoko prizemlje)

Ovaj deo prostora karakterišu širina, otvorenost i visok kvalitet enterijera. Najdominantnija zona je prostrana, reprezentativna recepcija, savršena za kompanije koje žele snažan prvi utisak — od ekspozitura banaka do većih sistema sa značajnim brojem klijenata.

Drugi nivo (prizemlje)

Na ovom nivou nalaze se kancelarije raspoređene tako da prate tok svakodnevnog poslovanja, kao i toalet i kuhinja. Drugi ulaz pruža mogućnost odvajanja timova, poslovnih celina ili različitih funkcija u okviru iste kompanije.

Glavne pogodnosti prostora

  • Renoviran, odmah useljiv
  • Dva ulaza + kartični pristup
  • Video nadzor i kontrola ulaza
  • Odlična organizacija prostora
  • Grejanje na toplotne pumpe + klima

Uslovi zakupa

  1. Add-on faktor: 11%
  2. Service charge: 4,9 €/m² (add on faktor i service sharge su uključeni u navedenu cenu zakupa)
  3. PDV se obračunava na zakupninu
  4. Vlasnik je pravno lice

Ovaj poslovni prostor u blizini Kneza Miloša i Skyline-a nudi idealan balans prestižne lokacije, sigurnosti i funkcionalnosti — odličan izbor za kompanije koje žele kvalitetan i profesionalan radni prostor na Savskom vencu.

Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas — rado ćemo vam predstaviti prostor.

Information

  • Total price: 8,481 €
  • Type: Office
  • Surface: 289 m2
  • Number of rooms: 10
  • Floor: lobby
  • Land surface: a
  • Ad ID: K22-2285-6067

Features

  • Air conditioner
  • Updated:
    04/06/2026
  • Ad ID:
    K22-2285-6067
Makenzijeva 67
11000 Beograd
1219
Other listings for this user
Top