Stvorite dom po svojoj meri – kuća sa prostorom za sve generacije

Jagodina, Strelište

Ajouriert: 13/06/2026
119 0
200.000 €
778 €/m2
Haus 257 m2

U ponudi je izuzetna spratna kuća površine oko 250 m², smeštena na placu od oko 4 ara, na gradskoj lokaciji koja nudi savršen balans između privatnosti i blizine svih važnih sadržaja.

Ova nekretnina je pravi izbor za one koji traže komfor, funkcionalnost i prostor za celu porodicu – dom u kojem svako ima svoj kutak.

Kuća se prostire na više nivoa i obuhvata:

prostranu dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom

više soba koje pružaju fleksibilnost za spavaće, radne ili dečije sobe

kupatila i dodatne prostorije za maksimalnu praktičnost

terase koje pružaju prijatan prostor za odmor

Posebnu vrednost daje potkrovlje koje predstavlja dodatni potencijal – uz minimalna ulaganja možete ga urediti po sopstvenim željama i potrebama.

U sklopu kuće nalaze se i garaža i podrum, što dodatno doprinosi funkcionalnosti i komforu svakodnevnog života.

Grejanje je rešeno putem kotla na čvrsta goriva, kao i kotla na gas, uz mogućnost priključenja na gasnu mrežu – što omogućava fleksibilnost i uštedu.

Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste prelepo uređeno dvorište sa letnjikovcem – idealno mesto za porodična okupljanja, opuštanje i uživanje u miru sopstvenog doma.

Ova kuća nije samo nekretnina – već prilika da stvorite dom po svojoj meri, na lokaciji koja pruža sve što je potrebno za kvalitetan život.

Za više informacija i zakazivanje razgledanja:

064******* Nena

065*******

035*******

Angaben

  • Gesamter Preis: 200.000 €
  • Preis pro Quadratmeter: 778 €/m2
  • Objekt: Haus
  • Quadratur: 257 m2
  • Heizung: Gas
  • Zimmeranzahl: 7
  • Einrichtung: Unmöbliert
  • Stock: 2
  • Stockanzahl: 2
  • Grundstückfläche: 4,4 a
  • Anzeigenchiffre: H3-10137

Kennzeichen

  • Gebucht
  • Ajouriert:
    13/06/2026
  • Anzeigenchiffre:
    H3-10137
022
Alle Anzeigen dieses Agenten Alle Anzeigen dieser Agentur
Top