Trosoban stan sa lijepim enterijerom, Sutvara, Kotor

Kotor, SUTVARA

Ažuriran: 08/05/2026
130 0
230.000 €
3.382 €/m2
Stan 68 m2

Na prodaju prostran i moderno opremljen trosoban stan površine 68 m², smješten na II spratu nove stambene zgrade. Stan je uređen kvalitetnim i skupim enterijerom, sa pažljivo biranim detaljima koji pružaju visok nivo komfora.

Stan je orijentisan ka ulici i zelenilu, što obezbjeđuje dosta prirodne svjetlosti i prijatan ambijent. Posebnu vrijednost čine dva parking mjesta uključena u cijenu.

Ova nekretnina se sastoji od:hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dvije terase, dok se parking mjesta nalaze ispred same zgrade.

Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, između Budve, Tivta i Kotora, što omogućava brzu i laku povezanost sa sva tri grada, aerodromom i ključnim sadržajima.

Idealno za porodično stanovanje, ali i kao odlična investicija.

- Novogradnja – II sprat- 2 parking mjesta- Pogled na zelenilo i ulicu-Lokacija između Budve, Tivta i Kotora.

Dokumenta 1/1.

Podaci

  • Cena: 230.000 €
  • Cena po kvadratu: 3.382 €/m2
  • Tip: Stan
  • Kvadratura: 68 m2
  • Broj soba: 3
  • Sprat: 2
  • Broj spratova:
  • Broj kupatila: 2
  • Površina placa: a
  • Šifra oglasa: 2234866

Karakteristike

  • Terasa
  • Parking
  • Uknjiženo
  • Klima
  • Interfon
  • Ažuriran:
    08/05/2026
  • Šifra oglasa:
    2234866
Informacije o oglašivaču
Budva
Ostali oglasi ovog korisnika
Top