Novi penthouse u Porto Montenegru sa prekrasnim pogledom na Boku Kotorsku
Tivat, Porto Montenegro
Zamislite život na vrhu svijeta sa 180-stepenim pogledom na more iz vaše privatne oaze u srcu Porto Montenegra! Predstavljamo vam ovaj apsolutno prekrasan penthouse smješten u prestižnoj zgradi Thea u Boka Placeu. Ova nekretnina nudi vrhunski obalni luksuz, praktičnost i stil života.
Potpuno namještena i pažljivo dizajnirana, ova nekretnina spremna za useljenje je odmah useljiva. Ukupna stambena površina je 179 m2, uključujući 110 m2 unutrašnjeg prostora i 69 m2 na dvije terase s pogledom na more — - savršen prostor za zabavu ili opuštanje u privatnosti.
Penthouse se nalazi na 6. i 7. spratu, što garantuje panoramski pogled na Bokokotorski zaliv, koji neće biti zaklonjen budućom izgradnjom. Otvoreni prostor dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje preplavljen je prirodnim svjetlom zahvaljujući panoramskim kliznim vratima od poda do plafona i krovnim prozorima koji se otvaraju na veliku terasu u obliku slova L ukrašenu tropskim zelenilom i cvijećem.
Dizajnerska kuhinja sadrži vrhunske Miele uređaje, središnje ostrvo sa šankom za doručak i trpezariju savršenu za okupljanja. Ugradbeni ormarići po mjeri pružaju dovoljno prostora za odlaganje. Drveni podovi, nježna primorska paleta tonova, elegantna rasvjeta i impresivni plafoni visoki 6 metara u dnevnoj sobi stvaraju osjećaj prostranosti i sofisticiranosti koji je teško nadmašiti.
Penthouse trenutno ima dvije prostrane spavaće sobe i dva moderna kupatila (jedno s kadom). Postoji mogućnost stvaranja 1 ili čak 2 dodatne spavaće sobe zatvaranjem otvorenog dijela drugog nivoa, što je idealno za velike porodice ili prijem gostiju. Sistem pametnog doma, Wi-Fi i video nadzor pružaju dodatnu udobnost i mir.
Život u Boka Placeu znači pristup vrhunskim sadržajima:
• Hotel SIRO sa 5 zvjezdica sa opsežnim fitnes centrom i spa kompleksom.
• Veliki Voli supermarket za sve vaše svakodnevne potrebe.
• Kino, restorani vrhunske kuhinje i luksuzni butici nalaze se na samo nekoliko koraka od kuće.
Zgrada sadrži luksuzni lobi sa uslugom konsijerža i poštanskim sandučićima, kao i bazen isključivo za stanare. Cijena penthousea uključuje vrlo veliko namjensko parking mjesto u podzemnoj garaži na nivou rezidencije.
Trenutno nema sličnih novih nekretnina u Porto Montenegru, što ovu ponudu čini izuzetnom prilikom za posjedovanje jedinstvene nekretnine na samoj obali, na najpoželjnijoj lokaciji na crnogorskoj obali.
Podaci
- Cena: 1.495.000 €
- Cena po kvadratu: 8.352 €/m2
- Tip: Stan
- Kvadratura: 179 m2
- Broj soba: 2
- Nameštenost: Namešten
- Sprat: 6
- Broj spratova: 7
- Broj kupatila: 2
- Godina izgradnje: 2025
- Površina placa: a
- Šifra oglasa: M42-1465
Karakteristike
- Garaža
- Terasa
- Novogradnja
- Internet
- Lift
- Klima
-
Ažuriran:
20/06/2026
-
Šifra oglasa:
M42-1465