Prodaja, Stan, 76m2 , Porto Montenegro
Tivat, Porto Montenegro
Porto Montenegro nije samo luksuzni apartmanski kompleks, već i vrhunska marina za jahte, koja privlači najveće jahte iz celog sveta. U stvari, projekat je mini-grad pogodan za život i rekreaciju sa razvijenom infrastrukturom, uključujući hotel Regent, restorane, prijatne barove, sportski kompleks, galerije, butike svetskih brendova.
Ovaj luksuzni stan koji se nalazi u zgradi Ksenija, Porto Montenegro, potpuno je namješten i nalazi se na 4. spratu.
Jednosoban je i ima 76 m2 (68 m2 + terasa). Sastoji se od jedne spavaće sobe, otvorenog dnevnog boravka sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, jednog kupatila sa kadom i terase sa pogledom na more.
Zgrada Ksenija je jedna od najpoželjnijih u Porto Montenegru zbog stila i kvaliteta gradnje, privatnog bazena za stanare i svog položaja.
Podaci
- Cena: 650.000 €
- Cena po kvadratu: 8.553 €/m2
- Tip: Stan
- Kvadratura: 76 m2
- Broj soba: 1
- Sprat:
- Broj kupatila: 1
- Površina placa: a
- Šifra oglasa: A43-80062
Karakteristike
-
Ažuriran:
16/06/2026
-
Šifra oglasa:
A43-80062