STAN SA 1 SPAVAĆOM SOBOM U NOVOM KOMPLEKSU U IZGRADNJI U NAJBOLJEM DELU TIVTA
Tivat
Zadovoljstvo nam je predstaviti Vašoj pažnji jedan od najboljih projekata u Tivtu u posljednjih nekoliko godina - prekrasan, ugodan kompleks u razvijenom području i samo 7 minuta hoda od mora.
Kompleks će se sastojati od 6 zgrada sa poslovnim prostorima na 1. spratu i apartmanima sa 1 i 2 spavaće sobe na preostalim spratovima.
Lokacija kompleksa je odlična - na samo nekoliko minuta od kompleksa nalazi se supermarket, kafići, restorani, dugačko šetalište, uz koje je veoma prijatno prošetati do centra grada i Porto Montenegro. Škole su također na pješačkoj udaljenosti. Idealna lokacija kako za stalni boravak tako i za iznajmljivanje.
Zbog lokacije i koncepta, nekretnina u ovom projektu će rasti, tako da ulaganjem sada, u fazi izgradnje, dobijate odličnu investiciju čija će vrijednost rasti.
Kompleks će biti pušten u rad u decembru 2024. godine.
Podaci
- Cena: 145.000 €
- Cena po kvadratu: 3.625 €/m2
- Tip: Stan
- Kvadratura: 40 m2
- Broj soba: 1
- Sprat:
- Broj kupatila: 1
- Godina izgradnje: 2024
- Površina placa: a
- Šifra oglasa: M42-695
Karakteristike
-
Ažuriran:
07/06/2026
-
Šifra oglasa:
M42-695