Penthouse u kompleksu Lavender Bay, Morinj

Kotor, MORINJ

Ažuriran: 18/06/2026
1308 1
360.000 €
4.000 €/m2
Stan 90 m2

Penthouse u kompleksu Lavender Bay, Morinj, Boka Kotorska.

Površina stana – 90 m2.

Stan se sastoji od otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog wc-a, vešeraja i prostrane terase od 30 m2. Pogled na more.

Stan je kompletno namješten i opremljen svim potrebnim aparatima. U cijenu je uključeno parkirno mjesto.

Lavender Bay je kompleks s video nadzorom i vlastitom infrastrukturom resorta. Stanarima na raspolaganju su veliki infinity bazen, dječji bazen, SPA centar s jacuzzijem, parnom kupelji, saunom i sobama za masažu, uređeni vrtovi s automatskim sustavom navodnjavanja te terasa za sunčanje s ležaljkama i kišobranima.

Morinj je gradić na obali Bokokotorskog zaliva, udaljen 23 km od Starog grada Kotora, 14 km od ljetovališta Porto Novi, 11 km od Porto Motenegro i 14 km od aerodroma Tivat. Sva potrebna infrastruktura: trgovine, kafići/restorani su na pješačkoj udaljenosti. Pojas ugodnih malih šljunčanih plaža s blagim ulazom u more.

Podaci

  • Cena: 360.000 €
  • Cena po kvadratu: 4.000 €/m2
  • Tip: Stan
  • Kvadratura: 90 m2
  • Grejanje: Podno
  • Broj soba: 2
  • Nameštenost: Namešten
  • Sprat:
  • Broj kupatila: 2
  • Površina placa: a
  • Šifra oglasa: A30-917

Karakteristike

  • Terasa
  • Parking
  • Novogradnja
  • Internet
  • Kablovska
  • Uknjiženo
  • Telefon
  • Klima
  • Interfon
  • Ažuriran:
    18/06/2026
  • Šifra oglasa:
    A30-917
Informacije o oglašivaču
Pine-Trg Kulture
Tivat
Ostali oglasi ovog korisnika
Top