Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Donja Gorica, 47m2

Podgorica, Donja gorica

Ažurirano: 21/06/2026
79 0
130.000 €
2.766 €/m2
Stan 47 m2

Prodaje se nenamješten, jednosoban stan, površine 47m2, na drugom spratu novoizgrađene stambene zgrade, u Donjoj Gorici, u Podgorici.

Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.

Zgrada je novogradnja 2025/2026: Rezident.

Ista ima lift i uredno se održava.

Ova dvospratnica ima u svom dvorištu veliki parking - samo za stanare zgrade.

Stan je neuseljavan, orjentisan zapadno i uvijek osunčan.

Odličan za investiciju i za izdavanje.

Vlasništvo: 1/1, na fizičko lice

Bez tereta i ograničenja

Mogućnost kredita: DA

Bliža lokacija: U neposrednoj blizini Grand salona namještaja

VIŠE O PROJEKTU: The Diamond nije samo novi stambeni objekat – to je najviši nivo stambenog kvaliteta ikada realizovan u Crnoj Gori. Predstavlja simbol prestiža, sofisticiranosti i sigurnosti, podignut na nivo koji može isporučiti samo Rezident d. o. o.

Smješten u mirnom, ali izuzetno povezano dijelu Donje Gorice, DIAMOND LIVING je višeporodični stambeni objekat spratnosti Po+P+2, koji donosi novu dimenziju luksuza na domaće tržište. Svaki detalj objekta pažljivo je osmišljen da reflektuje Diamond Level – vrhunski standard kada je riječ o dizajnu, gradnji, udobnosti i estetici.

Objekat kombinuje nisku spratnost sa superiornim izvođenjem, stvarajući savršen balans između privatnosti i otvorenog, prozračnog prostora. Stanovi su promišljeno organizovani, sa maksimalno iskorišćenim kvadraturama, visokim plafonima i panoramskim staklenim površinama koje pružaju osjećaj slobode i svjetlosti.

Život u okviru THE DIAMOND kompleksa znači uživanje u svakom segmentu svakodnevice. Podzemna garaža obezbjeđuje sigurnost i udobnost, dok liftovi povezuju sve etaže diskretno i efikasno. Stanovi posjeduju prostrane terase, vrhunsku zvučnu i termalnu izolaciju, kvalitetnu unutrašnju stolariju, keramiku i parkete iz najviše klase. Sve tehničke i estetske karakteristike objekta postavljene su na nivo iznad tržišnih standarda – jer DIAMOND LIVING nije “standard”, već mjera za standard.

Donja Gorica se sve više prepoznaje kao urbano jezgro nove generacije – zona u kojoj dominiraju mir, dostupnost i dobra povezanost sa svim ključnim tačkama Podgorice. THE DIAMOND se nalazi na pažljivo odabranoj lokaciji koja nudi idealan balans između privatnosti i praktičnosti, pružajući savremeni stil života u okruženju koje diše punim plućima.

ID nekretnine: 13110

Cijena: 130 000EUR

Kvadrat nekretnine

Milena Tajić - agent za nekretnine

+382******* (uključujući Viber i WhatsApp)

milena@kvadratnekretnine. me

office@kvadratnekretnine. me

Podaci

  • Cijena: 130.000 €
  • Cijena po kvadratu: 2.766 €/m2
  • Tip: Stan
  • Kvadratura: 47 m2
  • Kat:
  • Površina zemljišta: a
  • Šifra oglasa: K35-13110

Značajke

  • Ažurirano:
    21/06/2026
  • Šifra oglasa:
    K35-13110
Informacije o oglašivaču
Njegoševa 11
81000 Podgorica
Ostali oglasi ovog korisnika
Top