NS-Group Nekretnine Novi Sad

Novi Sad - Br. u registru: 711

Agenti

Grad nekretnine

  • 021/66-13-357
  • 064/8222131
Ukupan broj oglasa: 12

City nekretnine

  • 021/66-13-213
  • 064/82-22-129
Ukupan broj oglasa: 0

021 nekretnine

  • 021/525-591
  • 064/82-22-125
Ukupan broj oglasa: 147

Info nekretnine

  • 021/526-633
  • 064/8222116
Ukupan broj oglasa: 64

Royal nekretnine

  • 021/425-112
  • 064/8222146
Ukupan broj oglasa: 226

Office nekretnine

  • 021/654-65-00
  • 064/8222168
Ukupan broj oglasa: 247

Halo nekretnine

  • 021/452-800
  • 064/8222181
Ukupan broj oglasa: 116

Klub nekretnine

  • 021/544-624
  • 064/8222197
Ukupan broj oglasa: 158

Eho nekretnine

  • 021/544-684
  • 064/8222189
Ukupan broj oglasa: 180

Spens nekretnine

  • 021/662-0001
  • 064/8033303
Ukupan broj oglasa: 308

Win nekretnine

  • 021/66-22-700
  • 064/82-22-155
Ukupan broj oglasa: 1

Stan nekretnine

  • 021/6322111
  • 064/8222174
Ukupan broj oglasa: 153

Play Nekretnine

  • 0212215100
  • 0648033305
Ukupan broj oglasa: 0

King Nekretnine

  • 0212215556
  • 06480-33313
Ukupan broj oglasa: 362

Max Nekretnine

  • 0212215503
  • 0648033315
Ukupan broj oglasa: 22

Trg Nekretnine

  • 021/2300502
  • 064/8033321
Ukupan broj oglasa: 4

Renta Stan

  • 0212101804
  • 0648033332
Ukupan broj oglasa: 28

One Nekretnine

  • 0212100690
  • 0648033335
Ukupan broj oglasa: 181

Zakup Nekretnine

  • 0212400130
  • 0648033319
Ukupan broj oglasa: 8

Lumo Nekretnine

  • 0648033330
  • 06480333340
Ukupan broj oglasa: 846

Prodaja - NS-Group Nekretnine Novi Sad | stranica 230

Pronađeno je 4762 rezultata

Garsonjera 22m2 Bulevar Evrope
64.900 €
Stan 22 m2

Garsonjera 22m2 Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Novi Sad

  • 22 m2
  • 0.5
  • Kat: Prizemlje/2
  • Upisano
  • Plin
Agencijska šifra: 569978 Prodaje se uknjižena garsonjera u Romanijskoj ulici . Kompletno nameštena - izdata. Zgrada stara 15 godina , niski racuni .     KING NEKRETNINE -Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama!☎️ 021*******
Garsonjera na Bulevaru Evrope, 22m2
64.900 €
Stan 22 m2

Garsonjera na Bulevaru Evrope, 22m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

  • 22 m2
  • 0.0
 Prodaje se uknjižena garsonjera u Romanijskoj ulici . Kompletno nameštena - izdata. Zgrada stara 15 godina , niski racuni . KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064******* , 064******* EMAIL: lumo@ns-group. rsAgencijski ID:569978
Oglašavanje
Četvorosoban 80m2 Salajka
290.950 €
Stan 80 m2

Četvorosoban 80m2 Salajka

Salajka, Novi Sad

  • 80 m2
  • 4.0
  • Kat: 2/4
  • Plin
Agencijska šifra: 569804 Izuzetna zgrada, može se slobodno reći - trenutno najkvalitetniji objekat u gradu. Visoki plafoni, mnogo uloženo u kvalitet celog objekta i stanova. Hodnici prelepi, samo par stanova, lift. Takođe auto - lift za garaže u suterenu. Stan je odličnog rasporeda, odvojen sanit. čvor, kuhinja sa prozorom, lep svetao dn. boravak, 3 spavaće sobe odvojene...
Dvosoban stan na Grbavici
145.030 €
Stan 44 m2

Dvosoban stan na Grbavici

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

  • 44 m2
  • 2.0
  • Kat: Prizemlje
Na prodaju dvosoban stan na Bulevaru, funkcionalnog rasporeda i bez većih ulaganja. Prodaje se kompletno namešten, uz ostavu u podrumu i parking za stanare u dvorištu zgrade. Odličan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. U blizini svi potrebni sadržaji. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
Dvosoban stan na Novoj Detelinari
123.600 €
Stan 37 m2

Dvosoban stan na Novoj Detelinari

Nova detelinara, Novi Sad

  • 37 m2
  • 2.0
  • Kat: 4
Odličan dvosoban stan odličnog rasporeda, ulično orijentisan i pun prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodičan život – škole, vrtića, prodavnica, pijace, crkve i javnog prevoza. Stan pruža odličan osećaj komfora i funkcionalnosti, a dodatnu pogodnost predstavljaju parking u dvorištu...
Odličan stan na Novom Naselju
121.539 €
Stan 43 m2

Odličan stan na Novom Naselju

Novo Naselje, Novi Sad

  • 43 m2
  • 2.0
  • Kat: 3/4
Fantastičan dvosoban stan okružen sa puno zelenila. Uknjižen je bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je nameštaj sa tehnikom. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, park, igralište za decu, puno slobodnih parking mesta, kao i marketi. Moguće je razgledanje tokom celog dana. KING NEKRETNINE -Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite...
Jednoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, 38m2
127.720 €
Stan 38 m2

Jednoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, 38m2

Somborski bulevar, Novi Sad

  • 38 m2
  • 0.0
Na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji, u Somborskoj ulici, nalazi se ovaj moderan stan u potpuno novoj zgradi, koja je useljena u septembru. Zgrada je građena po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima. Elektropodizači roletni, dodatno rađena izolacija, grejanje na gas na kalorimetere jesu odlike koji krase ovaj izuzetan stan! Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i...
Oglašavanje
Građevinski plac 1477m2 Rakovac
64.890 €
Građevinsko zemljište

Građevinski plac 1477m2 Rakovac

Rakovac, Novi Sad

  • 0.0
Agencijska šifra: 569612 Izuzetan plac u Rakovcu! Građevinski plac, namenjen za porodično stanovanje, nalazi se u jednoj najlepših ulica Rakovca! Odličnog oblika, sa izuzetnom širinom, na najužem mestu vecom od 17m2, a najvećim delom preko 20 metara! Infrastrukturno u odličnoj poziciji - asfaltna ulica, voda, struja, a gas u neposrednoj blizini! Za više informacija i zakazivanje...
Jednosoban 26m2 Podbara
75.189 €
Stan 26 m2

Jednosoban 26m2 Podbara

Podbara, Novi Sad

  • 26 m2
  • 1.0
  • Kat: 6/6
  • Upisano
  • Moguća kupnja preko kredita
  • Plin
Agencijska šifra: 569932 Predstavljamo vam stan na top lokaciji, odličan za izdavanje, odmah useljiv! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING NEKRETNINE -Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama!☎️ 021*******
Jednoiposoban stan na Grbavici!
126.175 €
Stan 35 m2

Jednoiposoban stan na Grbavici!

Grbavica, Novi Sad

  • 35 m2
  • 0.0
Odličan stan kompletno renoviran na najtraženijoj lokaciji u gradu - Grbavica. Prodaje se namešten kao na fotografijama. Za sve dodatne informacije pozovite naše agente prodaje.
Dvoiposoban 51m2 Somborska rampa
134.200 €
Stan 51 m2

Dvoiposoban 51m2 Somborska rampa

Veternička rampa, Novi Sad

  • 51 m2
  • 2.5
  • Kat: 1/2
  • Plin
Agencijska sifra 568740 U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji čiji je planirani završetak radova jul 2026. godine. Objekat se nalazi u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji koja omogućava udoban život u mirnom okruženju, a istovremeno brzu povezanost sa svim važnim delovima grada. Stanovi su projektovani sa akcentom na funkcionalnost i komfor, sa odličnim rasporedom prostorija....
Dvosoban stan na Novom naselju!
135.000 €
Stan 46 m2

Dvosoban stan na Novom naselju!

Novo Naselje, Novi Sad

  • 46 m2
  • 2.0
  • Kat: 5/11
  • Centralno
Predstavljamo Vam kompletno renoviran dvosoban stan na Novom Naselju. Renoviran je pre dve godine. Stan se nalazi na 5. spratu, i poseduje 2 lifta. Uknjižen na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Stan se prostire na 50m2 grejne površine. Prodaje se delimično namešten. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić i škola, udaljeni svega tri minuta lagane šetnje, što ovu lokaciju čini...
Odličan dvoiposoban stan - Telep
158.620 €
Stan 56 m2

Odličan dvoiposoban stan - Telep

Adice, Novi Sad

  • 56 m2
  • 2.5
  • Kat: Prizemlje/4
  • Upisano
  • Plin
Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji koja Vam pruža sve od sadržaja, a i blizu je Dunava. Radi se o stanu koji ima 56m2 a zgrada je pouzdanog kvaliteta kao i novijeg datuma. Stan se nalazi na visokom prizemlju (cca 2m), terasa gleda na dvorište a u dvorištu postoji parking za stanare. Što se tiče detalja stana najbolje je da se pogleda uživo, a Vi svakako...
Garsonjera 23m2 Bulevar
100.940 €
Garsonijera 23 m2

Garsonjera 23m2 Bulevar

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

  • 23 m2
  • 0.5
  • Kat: 3/4
  • Centralno
Agencijska šifra: 569726 Prodaje se garsonjera, potpuno nameštena, sa kvalitetnim i očuvanim nameštajem, što omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, vrtića, Futoške pijace i svih autobuskih stajalista. KING NEKRETNINE -Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama!☎️...
Oglašavanje
Četvorosoban 80m2 Salajka
290.950 €
Stan 80 m2

Četvorosoban 80m2 Salajka

Salajka, Novi Sad

  • 80 m2
  • 4.0
  • Kat: 2/4
  • Novogradnja
  • Plin
Agencijska šifra: 569804 Izuzetna zgrada, može se slobodno reći - trenutno najkvalitetniji objekat u gradu. Visoki plafoni, mnogo uloženo u kvalitet celog objekta i stanova. Hodnici prelepi, samo par stanova, lift. Takođe auto - lift za garaže u suterenu. Stan je odličnog rasporeda, odvojen sanit. čvor, kuhinja sa prozorom, lep svetao dn. boravak, 3 spavaće sobe odvojene...
Odlična kuća na Popovici 139m2
412.000 €
Kuća 139 m2

Odlična kuća na Popovici 139m2

Novi Sad

  • 139 m2
  • 0.0
 Predstavljamo vam kuću na fantastičnoj lokaciji. Kuća je bez ulaganja i poseduje tavanski prostor. U dvorištu se nalazi letnjikovac i poseban ulaz u prosotriju koja se koristi kao dnevni boravak sa kupatilom i radionicom. Kuća poseduje dnevni boravak, dve spavaće sobe i kupatilo. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064******* ,...
 Bulevar patrijarha Pavla - 38m2 - Novogradnja
127.720 €
Stan 38 m2

Bulevar patrijarha Pavla - 38m2 - Novogradnja

Somborski bulevar, Novi Sad

  • 38 m2
  • 1.5
  • Kat: 1/4
  • Novogradnja
  • Upisano
  • Moguća kupnja preko kredita
  • Plin
064******* Na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji, u Somborskoj ulici, nalazi se ovaj moderan stan u potpuno novoj zgradi, koja je useljena u septembru. Zgrada je građena po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima. Elektropodizači roletni, dodatno rađena izolacija, grejanje na gas na kalorimetere jesu odlike koji krase ovaj izuzetan stan! Stan je funkcionalnog...
Dvosoban stan na Adicama 46m2
92.700 €
Stan 46 m2

Dvosoban stan na Adicama 46m2

Adice, Novi Sad

  • 46 m2
  • 0.0
Uskoro useljivo ! Odličan dvosoban stan na mirnoj lokaciji. Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064******* , 064******* EMAIL: lumo@ns-group. rsAgencijski ID: 569614
Dvoiposoban stan na Telepu 56m2
158.620 €
Stan 58 m2

Dvoiposoban stan na Telepu 56m2

Telep, Novi Sad

  • 58 m2
  • 0.0
Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji koja Vam pruža sve od sadržaja, a i blizu je Dunava. Radi se o stanu koji ima 56m2 a zgrada je pouzdanog kvaliteta kao i novijeg datuma. Stan se nalazi na visokom prizemlju (cca 2m), terasa gleda na dvorište a u dvorištu postoji parking za stanare. Što se tiče detalja stana najbolje je da se pogleda uživo, a Vi svakako nećete...
PREMIUM KVALITET ! PDV - Četvorosoban
290.950 €
Stan 80 m2

PREMIUM KVALITET ! PDV - Četvorosoban

Salajka, Novi Sad

  • 80 m2
  • 4.0
  • Kat: 2/3
  • Novogradnja
  • Upisano
  • Moguća kupnja preko kredita
  • Plin
064******* Izuzetna zgrada, može se slobodno reći - trenutno najkvalitetniji objekat u gradu. Visoki plafoni, mnogo uloženo u kvalitet celog objekta i stanova. Hodnici prelepi, samo par stanova, lift. Takođe auto - lift za garaže u suterenu. Stan je odličnog rasporeda, odvojen sanit. čvor, kuhinja sa prozorom, lep svetao dn. boravak, 3 spavaće sobe odvojene degažmanom,...

Budite obaviješteni kada se pojave novi oglasi za Vaše kriterije pretrage.

Pronađite dom po svojoj mjeri.
Spajamo vas s provjerenim agencijama već danas.

Top